Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Система вступу до вищих навчальних закладів. Обгрунтованість ЗНО
О. О. Симороз

Остання редакція: 2016-11-03

Тези доповіді


Як відомо, ЗНО – це іспити для вступу до ВНЗ в Україні. А його мета «підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку».

25 серпня 2004 р. була прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти». Цим документом передбачається: провести у 2006 році випробовування технологій ЗНО навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти. У 2007–2008роках — здійснити запровадження ЗНО навчальних досягнень випускників, які вирішили вступити до ВНЗ.

Отже, у 2008 році зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з таких предметів: українська мова і література; історія України (з найдавніших часів до наших днів); всесвітня історія (з найдавніших часів до наших днів); зарубіжна література; хімія; фізика; біологія; математика; основи економіки; основи правознавства; географія...


Ключові слова


ЗНО; освіта; вступ до ВНЗ;

Full Text: PDF