Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Переваги та недоліки дистанційної освіти
М. Т. Мороз

Остання редакція: 2016-11-03

Тези доповіді


Освіта та професійна підготовка відіграють велику роль в житті людей. Кожну секунду з’являється  все більше нової інформації , яка може бути використана з користю. Висококваліфіковані фахівці повинні бути завжди в курсі всіх новин в області технологій, послуг, винаходів, продуктів тощо, але вони всі зайняті, щоб присвятити весь свій час навчанню. Дистанційна освіта допомагає вирішити проблему часу, термін “дистанційне навчання” говорить сам за себе – це навчання на відстані від навчального закладу. Тож, в чому полягають переваги і недоліки дистанційної освіти і чи варто витрачати час і гроші на це?

Використовуючи данні положення про дистанційне навчання: “ Під дистанційним навчанням розуміється індивідуалізований процес засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності, що відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного навчання у спеціалізованому середовищі, яке створене на основі сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій”. “Віддалених один від одного” - ця особливість особливо важлива для тих верств населення, що живуть у віддалених і сільських районах, а також батьків які навчаються дома з маленькою дитиною на руках, людей, які працюють повний робочий день, або просто студентів, які воліють працювати в комфорті їхніх власних помешкань або місцевих кав’ярень.

До того ж онлайн курси дозволяють студенту працювати в будь-який час дня і ночі. Ця перевага скасовує часові обмеження відвідувати лекцію в заданий час. Студенти також можуть розглянути лекційний матеріал зі всіх сторін, не поспішаючи за “вчителем”...


Ключові слова


дистанційна освіта; освіта

Full Text: PDF