Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Гуманність суспільства та індекс щастя (вимірювання та реальність)
А. А. Кугій

Остання редакція: 2016-11-03

Тези доповіді


Уявити сучасний світ без комп’ютерів неможливо. Комп’ютеризація відбувається у багатьох сферах життя людини, не оминула вона і освіти. На  мою думку, з часом,  заочна та вечірня форми навчання вичерпають себе і постає питання про запровадження дистанційної освіти.

Проблемі дистанційної освіти присвячені дослідження М. Кадемії,  І.Кузьміної, В.Бикова, Л.Власенко, М. Жалдака  та ін. Дистанційна освіта –«це відкрита система навчання, що передбачає активне спілкування між викладачем і студентом за допомогою сучасних технологій та мультимедіа».

Такий вид навчання має як ряд недоліків, так і ряд переваг. По-перше, навчання відбувається на дому, або в іншому зручному для учня(студента) місці. З одного боку це безумовно позитивно, адже економиться час і гроші, які витрачалися на те, щоб дістатись навчального закладу. Також учень(студент) самостійно складає план навчання відповідно до своїх можливостей і вільного часу. Проте, не виключено, що зекономлений час та гроші будуть використані в корисних цілях, а домашня атмосфера не завжди сприяє навчанню. Також, можливо,  знайдуться  такі учні (студенти), які взагалі не будуть виходити з дому, адже ходити до школи (університету) не буде потреби...


Ключові слова


гуманізм; суспільство; індекс щастя

Full Text: PDF