Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Переваги МВОК у сучасній освіті
О. О. Горбовська

Остання редакція: 2016-11-03

Тези доповіді


За останні  роки суттєво зріс інтерес до дистанційної освіти і масових відкритих онлайн-курсів (англ. Massiveopenonlinecourses, MOOC). Нове покоління розчароване у традиційній освіті, а інноваційні моделі навчання надзвичайно перспективні, бо дають можливість постійно здобувати знання. Саме тому з’явились інноваційні освітні проекти, що швидко посіли провідні позиції на ринку. Масові онлайн-курси швидко завойовують сотні тисяч прихильників у світі.

Так, у жовтні 2014 кількість користувачів платформи Coursera перевищила 10 млн. чоловік, прибуток ресурсу сягнув $1 млн., при цьому компанія залучила близько $85 млн. венчурного капіталу. Така популярність викликає не тільки захоплення, але й критику. Сформулюємо наше ставлення до онлайн-освіти.

Найбільша перевага такого навчання полягає в тому, що стає широкодоступним величезний обсяг знань, накопичений людством. Тепер можна, не виходячи з дому, послухати лекції провідних викладачів найкращих ВНЗ світу, отримати освіту, буквально, за своїм комп’ютером...


Ключові слова


освіта; МВОК; сучасна освіта

Full Text: PDF