Остання редакція: 2016-11-03
Тези доповіді
Суперечки та конфлікти, які набирають активних обертів в сучасному українському суспільстві, розвиток бандитизму та насильства затверджують актуальність теми гуманістичних переконань та поглядів сучасного українського покоління. Побудова гуманного світогляду у політичному аспекті може оптимізувати та реабілітувати сформоване становище в державі. Соціальні та політичні перетворення в Україні кінця 20 початку 21 століття регламентують перехід політичного устрою від тоталітарного режиму до демократичного, що позначає створення нової політичної культури, в межі якої укладені цінності гуманістичного напряму, а саме: незалежність думки та слова, права та інтереси кожного індивіда.
Українські політичні інститути в обличчі уряду, парламенту, політичних та громадських партій здатні налаштовувати процеси гуманізації в суспільстві, але не дивлячись на їх явні можливості, нововведення найчастіше не виправдовують жаданих результатів.
Будь-яка соціально-політична модифікація призводять до масового потрясіння, яке обертається відчуттям небезпеки та регресу, розбіжністю у поглядах. У часи духовної та економічної нестабільності національна філософія докорінних соціально-політичних перетворень може послугувати стабілізуючим фактором для суспільства. Ідея гуманності полягає в об’єднані ідей прав людини та громадянського суспільства...