Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Розвиток PR в електронному урядуванні України. Канадський досвід
Григорій Аркадійович Подольський

Остання редакція: 2016-10-27

Тези доповіді


Стрімкі зміни в українському суспільстві – це найкращий час для впровадження якісно нових змін. В першу чергу, це стосується одного з найбільш застарілих та відсталих аспектів, а саме сектору державного управління. В цьому сенсі видається доцільним спонукати активний перехід України до системи електронного урядування, а також залучення технологій PR для кращого втілення цього процесу. За кінцеву мету цей процес матиме інтегрування в електронну сферу управління, зменшення рівня корупції та уникнення зайвої бюрократичної тяганини у органах державного управління.

Для того, щоб комплексно оцінити реальний масштаб роботи, яку необхідно буде виконати Україні на шляху до цих змін, можна звернутись до успішного закордонного досвіду у вирішенні аналогічного питання. Тому, для певного прикладу, ми візьмемо одну з провідних країн у сфері електронного урядування – Канаду.

Початок формування електронного уряду Канади датується 12 жовтня 1999 роком. Уряд визначив пріоритетні напрямки вдосконалення інформаційної інфраструктури Канади:

- забезпечення ведення бізнесу через комп'ютерні мережі;

- підключення канадців до інформаційної магістралі і прискорення розвитку електронної комерції...


Ключові слова


PR; електронне урядування; Україна

Full Text: PDF