Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Концепція державно-приватного партнерства (перспективи розвитку в Україні)
Олександра Сергіївна Чала

Остання редакція: 2016-10-24

Тези доповіді


Європейські країни  мають  велику кількість  прикладів економічно ефективної взаємодії державного та приватного секторів. Перші приклади  укладання офіційних угод з реалізації державно-приватного партнерства (далі ДПП)  датуються 1992 р. під час запровадження  урядом Великобританії «Ініціативи приватного фінансування» (Private Finance Initiative – PFI).

Починаючи з 2010 року, затвердивши на законодавчому рівні принципи державно-приватного партнерства як механізму  інвестиційної співпраці між  державою та приватним сектором, Україна розпочала свій шлях у напрямку удосконалення інвестиційної співпраці.

Відповідно до положень Закону України «Про державно-приватне партнерство» № 2404 від 01.07.2010, державно-приватне партнерство – це співробітництво між державою Україна, Автономною Республікою Крим, територіальними громадами в особі відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування (державними партнерами) та юридичними особами, крім державних та комунальних підприємств, або фізичними особами - підприємцями (приватними партнерами), що здійснюється на основі договору в порядку, встановленому цим Законом та іншими законодавчими актами».


Ключові слова


концепція; державно-приватне партнерство; Україна

Full Text: PDF