Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Естетика краси та мова сучасного танцю
Вікторія Андріївна Прищепа

Остання редакція: 2016-09-30

Тези доповіді


Кожне мистецтво має свою образність у тій чи іншій сфері об’єктивної реальності, тому й наповнюється  тільки йому притаманними  закономірностями. Для початку можна зазначити те, що даномy  мистецтву відповідає особливе художнє перетворення світу.

Спокон віків танець вважався одним з найяскравіших та найвиразніших видів мистецтва. Недарма танцем називають те мистецтво, де художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла . Продовж багатьох років види танцю постійно змінювались та ставали все більш колоритнішими. До сьогодні нам відомі і народні танці ,які займають значне місце в культурі кожного етносу, і історичні танці , що здебільшого є європейськими танцями, які були популярні в певну епоху на балах знаті, і балет, де засобами танцю є передання персонажами емоцій у виставі з цілісним сюжетом та інші відомі для нас види та стилі.

Не зважаючи на колорит та багатоманітність цього мистецтва воно все одно продовжує еволюціонувати . Протягом десятків років ми можемо спостерігати все нові й нові різновиди цієї естетичної краси. Представником одного з видів танцю , що протягом багатьох років все вдосконалюється та вдосконалюється є вуличні танці...


Ключові слова


естетика; танець; культурологія

Full Text: PDF