Наукові конференції України, Дні науки ФСП 2015

Розмір шрифту: 
Образи гуманізму та антигуманізму у кіномистецтві ХХІ століття
Анастасія Вадимівна Кравчук

Остання редакція: 2016-09-30

Тези доповіді


На сьогоднішній день телебачення, а тому іпродуктикіномистецтва відіграють важливу роль у житті кожного з нас. У будь-якому випадку те, що ми бачимо у кіно, серіалах, мультфільмах, так чи інакше має неабиякий вплив на формування наших поглядів і цінностей. Саме тому, на мою думку, кіномистецтво має бути направлене на гарні вчинки, які б мотивували або надихали глядачів і спонукали до певних дій, але при цьому, щоб ці дії не шкодили іншим людям.

Багато сучасних американських фільмів, не враховуючи комедій, втілюють у собі таку конструкцію, якщо можна так сказати: є 2 сторони – добро і зло, спочатку зло випереджає добро, але врешті-решт добро одержує перемогу.

Що я хочу цим сказати? Я вважаю, що подібні фільми – гарний приклад у цій темі, оскільки вони поєднують у собі як антигуманні прояви людської суті, що втілюються у стороні зла, так і гуманні прояви з боку головних героїв, які ставлять собі за мету врятувати людство. Як не дивно, основна причина протиправних дій – це жага до влади, або підкорення людства...


Ключові слова


гуманізм; антигуманізм; кіномистецтво; мистецтво; культура; культурологія

Full Text: PDF